» » وصیتنامه سید شهید مظفر علوی
معلومات عن الموضوع
  • بازدید: 111
  • توسط: احمد
  • تاریخ: 20-11-1396, 11:15
20-11-1396, 11:15

وصیتنامه سید شهید مظفر علوی

موضوع: شهدای ایران

عکس شهید سید مظفر علوی

انا لله و انا الیه راجعون،همه از او هستیم و به سوی او باز می گردیم.
اینجانب بنا بر احساس مسئولیتی که نموده ام ، در راه الله برای پاسداری و حراست از انقلاب اسلامی ایران به جبهه های حق علیه باطل عازم شدم؛ چون این را یک فریضه می دانم.
مرگ با شرف بهتر از زندگی با ذلت و خواری است و ما وارث راه حسینیم .نباید مرگ با خواری را انتخاب کنیم زیرا زندگی یک کلاس درس بیش نیست که انسان باید دیر یا زود امتحان پس بدهد این انقلاب، یک انقلاب عادی همانند انقلابهای دیگر دنیا نیست، بلکه یک معجزه است که همه متفکران و مفسران سیاسی دنیا را مبهوت کرده است و قدرتهای حاکم جهان را به ترس و هراس بی سابقه ای در جستجوی راههای مقابله با این نیروی جدید وا داشت.
برادران بزرگوار! قدر نعمت انقلاب و ارزشهای آن را بدانیم و شکر خدا کنیم که چنین نعمتی به ما ارزانی داشته است.انقلابی که توسط فرزند حسین (ع) به پیروی از جد بزرگوارش کمر همت بسته و بر علیه جباران زمان، قد علم کرده و نور خدا را دوباره تجلی نمودند. عزیزان بهانه ها مورد قبول خداوند تبارک و تعالی نیست و پذیرفته نمی شود. عاشورای حسین(ع) نشانگر این حقیقت است که انسانهای با اراده و آزاده ای پیدا شده اند و در سیستم اعتقادی خویش بتها را کنار زده اند.
ای جوانان عزیز! اسلام به کمک شما نیاز دارد و درخت اسلام خون می خواهد و اگر به حد کافی خون به این درخت نرسد، درخت اسلام خشک می شود. مبادا در رختخواب ذلت بمیری که حسین (ع) در میدان نبرد شهید شد ؛مبادا در غفلت بمیری که حضرت علی (ع) در محراب شهید شد.انسان در تمام مراحل انتخاب گر است پس سعی کنید و بکوشید که بهترین راه را انتخاب کنید و آن شهادت است. راهی را انتخاب کنید که زمینه ساز قیام حضرت مهدی (ع) فراهم شود.
آیا فکر می کنید در برابر حوادث و رویدادهای تاریخی باید سر فرود آورد و بپنداریم که ظلمها و ستمها همیشگی و پایدار است؟ خیر، تاریکی ها به روشنائی ها و روزی می رسد که ظلم و ستم از بین خواهد رفت و ظلمها به عدالتها تبدیل خواهد شد .اما پیامی به برادران و خواهران حزب الله دارم.بهترین راهی که برای شما افتخار دارد، اطاعت از ولایت فقیه و پشتیبانی از روحانیت می باشد.
در خط امام باشید، در کنار روحانیت، در سنگر اسلام مبارزه کنید.ای امت دلاور! در هر سنگری که هستید بر علیه کفر و ستم مبارزه کنید و اسلحه زمین افتاده شهیدان را بردارید و بر دشمنان بفهمانید که هر اسلحه ای بر زمین بیفتد، هزاران اسلحه جای آن را پر خواهد کرد.
دعا و استغفار را از یاد نبرید که بهترین درمانها و تسکین دردهاست .به یاد خدا باشید و دلها را با نام خدا آرامش دهید و در راه خدا قدم بردارید. لحظه ای از یاد خدا غافل مباشید و فریاد شهیدان در راه خدا را، به گوش جهانیان برسانید. یک عده مانند گرگ در لباس میش در بعضی از ارگانها رخنه کرده اند و ضربه هایی می زنند؛ ولی شما ایثار گران چون خدا را دارید و تا روحانیت پشتیبان شماست ؛نهراسید و پیروزید و کار خود را در راه خداوند بزرگ ادامه دهید.
از همه دوستان و آشنایان می خواهم اگر بدی از من دیدید ، مرا مورد عفو خود قرار دهید.
والسلام
سید مظفر علوی 63/6/9

تگها: شهدا, وصیت نامه شهدا, شهید سید مظفر علوی

شما وارد سايت نشده ايد.
اگر تاکنون ثبت نام نکرده ايد اينجا کليک کنيد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود

آرشیو

^
 
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • پیغام ورود و خروج