» » وصیتنامه طلبه شهید علی اکبر نژاد
معلومات عن الموضوع
  • بازدید: 388
  • توسط: احمد
  • تاریخ: 19-11-1396, 14:32
19-11-1396, 14:32

وصیتنامه طلبه شهید علی اکبر نژاد

موضوع: شهدای ایران

عکس طلبه شهید علی اکبر نژاد

وصیتنامه طلبه شهید علی اکبر نژلد
(( وقاتلو هم حتی لا تکون فتنه )) . با سلام و درود بر منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف علیه السلام و سلام درود بر نائب برحقش حضرت امام خمینی( بت شکن) و با سلام صلوات بر ارواح پاک و مطهر شهیدان
و سلام بر مجروحین عزیزانقلاب .
اینجانب علی اکبرنژاد :
وصیت نامه خود را اینگونه می نویسم ؛ بنا به دو دلیل : اولا بنا بر اینکه حکم دینی خودم می باشد ، ثانیاً بنا بر اینکه بشارتی باشد از برای دیگران ؛ تا این مطلب را بتوانند خوب تفهیم کنند که علت آمدن اینجانب به جبهه چه بوده است ؛ آری بنده این مطلب را خوب فهمیده بودم که در جبهه نان و خرما پخش نمی کنند . درست است در جبهه مشکلات ظاهری وجود دارد ولی در اینجا دانشگاهی ایست که از مردها انسانهایی با روحی عظیم و ستبر می سازد ؛ انسانهایی که با تمام وجودشان دنبال یک معیار و یک هدف گام می نهند و تا به مقصد و مراد نرسند از پای نمی نشینند .
بنده بنا به تکلیف شرعی خود و سخنان اخیر حضرت امام خمینی پیرامون مسئله جنگ برخود واجب دانستم که در جبهه نبرد حق علیه باطل بشتابم ؛ تا به امید حضرت باریتعالی بتوانم با دشمنانی که از هر سو به کشور ما حمله ور شده اند؛ مبارزه کنیم و دشمن کافر را بر سر جایشان بنشانیم .
از همه مسائل قدری خارج شویم ؟ با دیدی وسیعتر به اوضاع و احوالمان نگاه کنیم ؛ به این مطلب می رسیم آقا این جنگی که ما پیش رو داریم یک جنگ معمولی نیست ” بلکه یک جهاد است ” جهاد اسلام بر کفر و جهاد نور بر ظلمت است و در موضع جهاد مسئله خیلی فرق می کند . و باید به این نکته بخوبی توجه داشته باشید و بدانید که خداوند باریتعالی بندگانش را به نوع های مختلف آزمایش می کند ؛ همچنین خود ذات حضرت باریتعالی این مطلب را در قرآن به عینه تصریع کرده است (( در سوره مبارکه بقره – آیه 154 )) این مطلب، برای کسانی می باشد که در مسئله پیرامون انقلاب بی تفاوت هستند و با وجود اینکه انقلاب مقدس اسلامی ما این همه مشکلات دارد باز هم حتی حرکتی هر چند کوچک از خود نشان نمی دهند بنده دو سوال دارم ؟ اول اینکه آیا ما مسلمان نیستیم ؟ دوم آیا ما شیعه حضرت علی ( ع ) نیستیم ؟ اگر مسلمان هستیم پس کو مسلمانیت ؟
در صورتی که اانقلاب اسلامی ما در گیر انواع مسائل حساس و عجیبی است . ما اگر خودمان را پیرو خط امیر المومنین علی (ع ) می دانیم پس چرا بوی از غیرت و مردانگی آن حضرت را نداریم .
ای آقایانی که بعد از شهادت بنده بر سر مزارم می آیید ؛ شاهد این مطلب باشید و یک مقدار به خودتان بیایید ، بعد به احتمال قوی این مطلب را خواهید دریافت که واقعاً در این زمانه اسلام عزیز غریب واقع شده و همه دشمنان در صدد نابود ساختن انقلاب اسلامی می باشند ، پس باید همگی دست بدست هم بدهیم و دشمن ظالم از خدا غافل را نابود سازید و وحدت را هیچگاه فراموش نکنید و همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید .
از همه حلالیت می طلبم خصوصاً از پدر و مادر بزرگوارم و همچنین خواهران و برادران عزیزم که واقعاً حق بسیار عظیمی بر گردن بنده داشته اند ، هر چند که نتوانسته ام این حق الهی و انسانی خود را جبران کنم به امید خداوند باریتعالی بتوانم این حق خودم را در آن دنیا ادا کنم . دیگر عرضی ندارم، به امید پیروزی حق علیه باطل ؛ انشا الله
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

تگها: شهدا, وصیت نامه شهدا, طلبه شهید علی اکبر نژاد

شما وارد سايت نشده ايد.
اگر تاکنون ثبت نام نکرده ايد اينجا کليک کنيد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود

آرشیو

^
 
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • پیغام ورود و خروج